czemu nie moge dodac kogos na fb

Baza wiedzy

Znaleziony temat: czemu nie moge dodac kogos na fb

Czemu nie mogę dodać kogoś na Facebooku?

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Dzięki niemu możemy poznać nowych ludzi, utrzymywać kontakt z przyjaciółmi i rodziną, a także dzielić się z nimi swoimi przemyśleniami, zdjęciami i filmikami. Jednak czasem zdarza się, że nie możemy dodać kogoś na Facebooku. Dlaczego tak się dzieje i co zrobić w takiej sytuacji?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, czy mamy poprawnie wpisany adres e-mail lub numer telefonu osoby, którą chcemy dodać. Jeśli podamy nieprawidłowe dane, Facebook nie będzie w stanie znaleźć naszego znajomego i nie będziemy mogli z nim się połączyć. Warto także sprawdzić, czy nie ma błędów w pisowni imienia i nazwiska, które wpisujemy.

Jeśli jesteśmy pewni, że podaliśmy poprawne dane, a mimo to nie możemy dodać kogoś na Facebooku, może to oznaczać, że ta osoba zablokowała nas lub usunęła nas ze swojej listy znajomych. W takiej sytuacji nie mamy możliwości dodać jej ponownie, chyba że odnajdziemy ją na innej platformie społecznościowej lub poprzez wyszukiwarkę internetową.

Innym powodem, dla którego nie możemy dodać kogoś na Facebooku, może być fakt, że ta osoba ma ustawione prywatne konto. W takiej sytuacji musimy poczekać, aż zaakceptuje naszą prośbę o dodanie do znajomych lub samodzielnie skontaktować się z nią i poprosić o dodanie nas do swojej listy.

Warto także zwrócić uwagę na to, czy nie przekroczyliśmy limitu dodawania znajomych na Facebooku. Ta platforma społecznościowa ma określony limit, który wynosi 5000 znajomych. Jeśli przekroczymy ten limit, nie będziemy mogli dodać kolejnych osób do swojej listy znajomych.

Podsumowując, jeśli nie możemy dodać kogoś na Facebooku, warto najpierw sprawdzić, czy podaliśmy poprawne dane. Jeśli tak, a mimo to nie możemy się połączyć z daną osobą, może to oznaczać, że została ona zablokowana lub usunięta z naszej listy znajomych. W takiej sytuacji nie mamy możliwości dodać jej ponownie. Warto także pamiętać o limicie dodawania znajomych na Facebooku, który wynosi 5000 osób.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: czemu nie moge dodac kogos na fb

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments