facebook jaki rozmiar zdjęcia

Baza wiedzy

Znaleziony temat: facebook jaki rozmiar zdjęcia

Jakie rozmiary zdjęć należy stosować na Facebooku?

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych, na której codziennie publikowane są miliony zdjęć. Aby Twoje zdjęcia prezentowały się na Facebooku najlepiej jak to możliwe, warto wiedzieć, jakie rozmiary zdjęć należy stosować.

Profil Facebook

Jeśli chcesz dodać zdjęcie do swojego profilu na Facebooku, powinieneś wybrać zdjęcie o rozmiarze 180 x 180 pikseli. Jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcie wyświetlało się w wysokiej jakości, pamiętaj, aby użyć zdjęcia o rozmiarze co najmniej 720 x 720 pikseli.

Zdjęcia w postach

Jeśli chcesz dodać zdjęcie do posta na Facebooku, powinieneś wybrać zdjęcie o rozmiarze 1200 x 630 pikseli. Pamiętaj, aby zdjęcie było w formacie poziomym, ponieważ wtedy będzie wyświetlało się najlepiej.

Zdjęcia w wydarzeniach

Jeśli organizujesz wydarzenie na Facebooku i chcesz dodać zdjęcie, powinieneś wybrać zdjęcie o rozmiarze 1920 x 1080 pikseli. Pamiętaj, aby zdjęcie było w formacie poziomym, ponieważ wtedy będzie wyświetlało się najlepiej.

Zdjęcia w reklamach

Jeśli chcesz dodać zdjęcie do reklamy na Facebooku, powinieneś wybrać zdjęcie o rozmiarze 1200 x 628 pikseli. Pamiętaj, aby zdjęcie było w formacie poziomym, ponieważ wtedy będzie wyświetlało się najlepiej.

Podsumowanie

Pamiętaj, że stosowanie odpowiednich rozmiarów zdjęć na Facebooku jest bardzo ważne, aby Twoje zdjęcia wyglądały profesjonalnie i przyciągały uwagę użytkowników. Dlatego warto zwrócić uwagę na wymiary zdjęć w zależności od rodzaju publikacji, którą chcesz dodać na Facebooku.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: facebook jaki rozmiar zdjęcia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments