gdzie jest oś czasu na fb

Baza wiedzy

Znaleziony temat: gdzie jest oś czasu na fb

Gdzie znajduje się oś czasu na Facebooku?

Oś czasu, inaczej zwana tablicą, to miejsce na Facebooku, gdzie możemy zobaczyć wszystkie nasze posty oraz posty naszych znajomych. To tutaj możemy przeglądać zdjęcia, filmy, wpisy oraz komentarze. Oś czasu jest jednym z najważniejszych elementów Facebooka, dlatego warto wiedzieć, gdzie ją znaleźć.

Oś czasu na Facebooku znajduje się na stronie głównej, czyli na tzw. Home. Po zalogowaniu się na swoje konto, wystarczy kliknąć na logo Facebooka w lewym górnym rogu ekranu. Przeniesie nas to na stronę główną, gdzie znajduje się oś czasu.

Oś czasu na Facebooku wygląda jak długa lista postów, które są ułożone chronologicznie. Najnowsze posty znajdują się na górze, a najstarsze na dole. Możemy przewijać ją w dół, aby zobaczyć starsze posty.

Oprócz oś czasu na Facebooku, istnieją również inne strony, gdzie możemy przeglądać posty naszych znajomych. Jednym z takich miejsc jest sekcja „Znajomi” na Facebooku. Znajduje się ona w lewym menu, pod sekcją „Odkrywaj”. Klikając na „Znajomi”, zobaczymy listę naszych znajomych oraz ich ostatnie posty.

Oś czasu na Facebooku jest bardzo ważna, ponieważ to tutaj możemy śledzić aktywność naszych znajomych oraz publikować własne posty. Dlatego warto wiedzieć, gdzie ją znaleźć i jak z niej korzystać. Teraz już wiesz, gdzie znajduje się oś czasu na Facebooku, więc możesz zacząć przeglądać posty swoich znajomych i publikować własne.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie jest oś czasu na fb

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments