gdzie jest schowek na fb

Baza wiedzy

Znaleziony temat: gdzie jest schowek na fb

Gdzie znajduje się schowek na Facebooku?

Schowek na Facebooku to bardzo przydatna funkcja, która pozwala na zapisanie postów, zdjęć czy filmów, które chcemy obejrzeć lub przeczytać później. Jednak nie każdy wie, gdzie znajduje się ta funkcja. W tym artykule przedstawimy, gdzie znajduje się schowek na Facebooku na różnych stronach internetowych.

1. Facebook

Aby dostać się do schowka na Facebooku, należy najpierw zalogować się na swoje konto. Następnie, na górnym pasku nawigacyjnym, należy kliknąć na ikonę z trzema kropeczkami, a następnie na „Schowek”. Tam znajdują się wszystkie zapisane posty, zdjęcia i filmy.

2. WP

Na portalu WP, aby dostać się do schowka na Facebooku, należy najpierw wejść na stronę główną WP i zalogować się na swoje konto. Następnie, na górnym pasku nawigacyjnym, należy kliknąć na ikonę z trzema kropeczkami, a następnie na „Schowek”. Tam znajdują się wszystkie zapisane posty, zdjęcia i filmy.

3. Onet

Na portalu Onet, aby dostać się do schowka na Facebooku, należy najpierw wejść na stronę główną Onetu i zalogować się na swoje konto. Następnie, na górnym pasku nawigacyjnym, należy kliknąć na ikonę z trzema kropeczkami, a następnie na „Schowek”. Tam znajdują się wszystkie zapisane posty, zdjęcia i filmy.

4. PUP

Na portalu PUP, aby dostać się do schowka na Facebooku, należy najpierw wejść na stronę główną PUP i zalogować się na swoje konto. Następnie, na górnym pasku nawigacyjnym, należy kliknąć na ikonę z trzema kropeczkami, a następnie na „Schowek”. Tam znajdują się wszystkie zapisane posty, zdjęcia i filmy.

5. Ceneo

Na portalu Ceneo, aby dostać się do schowka na Facebooku, należy najpierw wejść na stronę główną Ceneo i zalogować się na swoje konto. Następnie, na górnym pasku nawigacyjnym, należy kliknąć na ikonę z trzema kropeczkami, a następnie na „Schowek”. Tam znajdują się wszystkie zapisane posty, zdjęcia i filmy.

6. Skąpiec

Na portalu Skąpiec, aby dostać się do schowka na Facebooku, należy najpierw wejść na stronę główną Skąpca i zalogować się na swoje konto. Następnie, na górnym pasku nawigacyjnym, należy kliknąć na ikonę z trzema kropeczkami, a następnie na „Schowek”. Tam znajdują się wszystkie zapisane posty, zdjęcia i filmy.

7. Gadu

Na portalu Gadu, aby dostać się do schowka na Facebooku, należy najpierw wejść na stronę główną Gadu i zalogować się na swoje konto. Następnie, na górnym pasku nawigacyjnym, należy kliknąć na ikonę z trzema kropeczkami, a następnie na „Schowek”. Tam znajdują się wszystkie zapisane posty, zdjęcia i filmy.

8. Meta

Na portalu Meta, aby dostać się do schowka na Facebooku, należy najpierw wejść na stronę

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie jest schowek na fb

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments