gdzie na fb jest schowek

Baza wiedzy

Znaleziony temat: gdzie na fb jest schowek

Gdzie znajduje się schowek na Facebooku?

Schowek na Facebooku to bardzo przydatna funkcja, która umożliwia zapisanie linków, zdjęć czy postów, aby móc do nich wrócić w przyszłości. Jednak nie wszyscy użytkownicy wiedzą, gdzie znajduje się ta funkcja. W tym artykule postaramy się wyjaśnić, gdzie na Facebooku znajduje się schowek.

Schowek na Facebooku znajduje się w menu po lewej stronie ekranu. Aby go otworzyć, należy kliknąć na trzy poziome kreski, które znajdują się w lewym górnym rogu ekranu. Po kliknięciu na te kreski, pojawi się menu boczne, w którym znajduje się opcja „Schowek”. Po kliknięciu na tę opcję, zostaniesz przeniesiony do schowka, gdzie możesz przeglądać zapisane posty, zdjęcia czy linki.

Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej Facebooka, schowek znajduje się w menu na dole ekranu. Aby go otworzyć, należy kliknąć na trzy poziome kreski, które znajdują się w lewym dolnym rogu ekranu. Po kliknięciu na te kreski, pojawi się menu boczne, w którym znajduje się opcja „Schowek”. Po kliknięciu na tę opcję, zostaniesz przeniesiony do schowka, gdzie możesz przeglądać zapisane posty, zdjęcia czy linki.

Schowek na Facebooku to bardzo przydatna funkcja, która pozwala na zapisanie interesujących treści, aby móc do nich wrócić w przyszłości. Teraz, kiedy już wiesz, gdzie znajduje się schowek na Facebooku, możesz zacząć z niej korzystać i zapisywać wszystko, co Cię zainteresuje.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie na fb jest schowek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments