gdzie wpisac kod spotify

Baza wiedzy

Znaleziony temat: gdzie wpisac kod spotify

Spotify to popularna platforma streamingowa, która oferuje dostęp do milionów utworów muzycznych. Aby skorzystać z jej usług, należy założyć konto i wpisać kod promocyjny, który pozwoli na skorzystanie z określonych korzyści. W tym artykule przedstawimy, gdzie można wpisać taki kod na różnych stronach internetowych.

1. WP
Na stronie WP, należy przejść do zakładki „Muzyka” i wybrać opcję „Spotify”. Następnie, po zalogowaniu się na swoje konto, należy kliknąć w ikonę „Ustawienia” i wybrać opcję „Wymień kod”. W tym miejscu można wpisać kod promocyjny i kliknąć „Zastosuj”.

2. Onet
Na stronie Onet, należy przejść do zakładki „Muzyka” i wybrać opcję „Spotify”. Po zalogowaniu się na swoje konto, należy kliknąć w ikonę „Ustawienia” i wybrać opcję „Wymień kod”. W tym miejscu można wpisać kod promocyjny i kliknąć „Zastosuj”.

3. Facebook
Na Facebooku, należy wyszukać oficjalną stronę Spotify i kliknąć w zakładkę „Promocje”. Następnie, po zalogowaniu się na swoje konto, należy wybrać opcję „Wymień kod” i wpisać kod promocyjny. Po zastosowaniu kodu, korzyści zostaną automatycznie dodane do konta.

4. PUP
Na stronie PUP, należy przejść do zakładki „Muzyka” i wybrać opcję „Spotify”. Następnie, po zalogowaniu się na swoje konto, należy kliknąć w ikonę „Ustawienia” i wybrać opcję „Wymień kod”. W tym miejscu można wpisać kod promocyjny i kliknąć „Zastosuj”.

5. Home
Na stronie Home, należy przejść do zakładki „Muzyka” i wybrać opcję „Spotify”. Po zalogowaniu się na swoje konto, należy kliknąć w ikonę „Ustawienia” i wybrać opcję „Wymień kod”. W tym miejscu można wpisać kod promocyjny i kliknąć „Zastosuj”.

6. Ceneo
Na stronie Ceneo, należy wyszukać oferty dotyczące Spotify i wybrać interesującą nas promocję. Następnie, po przejściu do strony z ofertą, należy kliknąć w przycisk „Odbierz kod” i wpisać go na stronie Spotify w zakładce „Wymień kod”.

7. Skąpiec
Na stronie Skąpiec, należy wyszukać oferty dotyczące Spotify i wybrać interesującą nas promocję. Następnie, po przejściu do strony z ofertą, należy kliknąć w przycisk „Odbierz kod” i wpisać go na stronie Spotify w zakładce „Wymień kod”.

8. Gadu-Gadu
Na stronie Gadu-Gadu, należy przejść do zakładki „Muzyka” i wybrać opcję „Spotify”. Po zalogowaniu się na swoje konto, należy kliknąć w ikonę „Ustawienia” i wybrać opcję „Wymień kod”. W tym miejscu można wpisać kod promocyjny i kliknąć „Zastosuj”.

9. Meta
Na stronie Meta, należy wyszukać oferty dotyczące Spotify i wybrać interesującą nas promocję. Następnie, po przejściu do strony z ofertą, należy kliknąć w przycisk „Odbierz kod” i wp

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie wpisac kod spotify

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments