kto jest właścicielem meta

Baza wiedzy

Znaleziony temat: kto jest właścicielem meta

Właściciele popularnych stron internetowych

W dzisiejszych czasach korzystanie z internetu stało się nieodłącznym elementem życia większości ludzi. W sieci można znaleźć wiele różnych stron, które służą do różnych celów. Jednymi z najpopularniejszych witryn są meta, wp, onet, fb, pup, facebook, home, ceneo, skąpięc oraz gadu. Każda z nich ma swojego właściciela, który stoi za jej powstaniem i rozwijaniem.

Meta to wyszukiwarka internetowa, która umożliwia szybkie i łatwe znalezienie potrzebnych informacji w sieci. Właścicielem tej witryny jest amerykańska firma Alphabet Inc., która jest również właścicielem giganta Google.

Wp i onet to popularne portale internetowe w Polsce. Właścicielem wp jest Grupa Wirtualna Polska, a onet należy do Grupy Onet.pl SA.

Facebook to jedna z największych społecznościowych stron internetowych na świecie. Za jej powstaniem stoi Mark Zuckerberg, który jest jednym z najmłodszych miliarderów na świecie.

PUP to portal Urzędu Pracy, który umożliwia przeglądanie ofert pracy oraz składanie wniosków o zasiłki. Właścicielem tej witryny jest Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Home to popularny serwis internetowy, który umożliwia zakupy online. Właścicielem tej witryny jest spółka Home.pl SA.

Ceneo i Skąpiec to popularne porównywarki cen w Polsce. Ceneo należy do spółki Grupa Allegro, a Skąpiec do Grupy Nokaut.

Gadu-Gadu to popularny komunikator internetowy w Polsce. Właścicielem tej witryny jest spółka GG Network SA.

Jak widać, każda z popularnych stron internetowych ma swojego właściciela. Dzięki temu wiemy, kto stoi za ich powstaniem i rozwijaniem. Warto znać te informacje, aby wiedzieć, z kim mamy do czynienia i jakie są cele danej witryny.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kto jest właścicielem meta

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments