kto ma dzisiaj urodziny facebook

Baza wiedzy

Znaleziony temat: kto ma dzisiaj urodziny facebook

Kto ma dzisiaj urodziny na Facebooku?

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Dzięki niemu możemy utrzymywać kontakt z przyjaciółmi i rodziną, dzielić się swoimi pasjami oraz śledzić życie innych osób. Jedną z ciekawszych funkcji na Facebooku jest możliwość śledzenia urodzin naszych znajomych. Dzięki temu możemy pamiętać o ważnych dla nich dniach i złożyć im życzenia.

Aby sprawdzić, kto ma dzisiaj urodziny na Facebooku, należy zalogować się na swoje konto i przejść na stronę główną. Tam w prawym dolnym rogu ekranu znajduje się sekcja „Urodziny”. Klikając na nią, zostaniemy przeniesieni na stronę z listą osób, które obchodzą dzisiaj swoje urodziny.

Jeśli chcemy złożyć życzenia naszemu znajomemu, możemy kliknąć na jego zdjęcie i przejść na jego profil. Tam możemy napisać mu wiadomość lub zostawić komentarz pod jego postem z okazji urodzin.

Warto pamiętać, że nie zawsze wszyscy nasi znajomi udostępniają swoją datę urodzenia na Facebooku. Dlatego, jeśli nie widzimy w sekcji „Urodziny” żadnych osób, to znaczy, że nikt z naszych znajomych nie obchodzi dzisiaj urodzin.

Podsumowując, sprawdzanie, kto ma dzisiaj urodziny na Facebooku, jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto i przejść na stronę główną, gdzie znajduje się sekcja „Urodziny”. Dzięki temu możemy pamiętać o ważnych dla naszych znajomych dniach i złożyć im życzenia.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kto ma dzisiaj urodziny facebook

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments