których po angielsku

Baza wiedzy

Znaleziony temat: których po angielsku

„Jak korzystać z popularnych stron internetowych po angielsku?”

W dzisiejszych czasach korzystanie z internetu jest nieodłącznym elementem naszego życia. W sieci możemy znaleźć wiele przydatnych informacji, a także skorzystać z różnych usług. Jednak nie zawsze wiemy, jak korzystać z popularnych stron internetowych po angielsku. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, który pomoże Ci w poruszaniu się po stronach takich jak wp, onet, fb, pup, facebook, home, ceneo, skąpięc, gadu oraz meta.

1. Wp – polski portal internetowy, który oferuje wiele różnych usług, takich jak poczta, wiadomości, pogoda, czy też katalog firm. Aby korzystać z wp po angielsku, należy wejść na stronę wp.pl, a następnie kliknąć w prawym górnym rogu na flagę polską i wybrać język angielski.

2. Onet – kolejny polski portal internetowy, który oferuje wiele różnych usług, takich jak poczta, wiadomości, pogoda, czy też katalog firm. Aby korzystać z onet po angielsku, należy wejść na stronę onet.pl, a następnie kliknąć w prawym górnym rogu na flagę polską i wybrać język angielski.

3. Fb – skrót od Facebook, czyli największego portalu społecznościowego na świecie. Aby korzystać z fb po angielsku, należy wejść na stronę facebook.com, a następnie zalogować się na swoje konto. W ustawieniach konta można wybrać język angielski.

4. Pup – polski portal internetowy, który oferuje wiele różnych usług, takich jak poczta, wiadomości, pogoda, czy też katalog firm. Aby korzystać z pup po angielsku, należy wejść na stronę pup.pl, a następnie kliknąć w prawym górnym rogu na flagę polską i wybrać język angielski.

5. Facebook – jak już wspomnieliśmy, jest to największy portal społecznościowy na świecie. Aby korzystać z facebook po angielsku, należy wejść na stronę facebook.com, a następnie zalogować się na swoje konto. W ustawieniach konta można wybrać język angielski.

6. Home – strona internetowa, która oferuje wiele różnych usług, takich jak wiadomości, pogoda, czy też katalog firm. Aby korzystać z home po angielsku, należy wejść na stronę home.pl, a następnie kliknąć w prawym górnym rogu na flagę polską i wybrać język angielski.

7. Ceneo – polski portal internetowy, który oferuje porównanie cen różnych produktów. Aby korzystać z ceneo po angielsku, należy wejść na stronę ceneo.pl, a następnie kliknąć w prawym górnym rogu na flagę polską i wybrać język angielski.

8. Skąpięc – polski portal internetowy, który oferuje porównanie cen różnych produktów. Aby korzystać z skąpięc po angielsku, należy wejść na stronę skapiec.pl, a następnie kliknąć w prawym górnym rogu na flagę polską i wybrać język angielski.

9. Gadu – polski komunikator internetowy. Aby korzystać z gadu po angielsku, należy wejść na stronę gadu-gadu.pl, a następnie kliknąć

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: których po angielsku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments