skąd propozycje znajomych na fb

Baza wiedzy

Znaleziony temat: skąd propozycje znajomych na fb

Jak wyłączyć propozycje znajomych na Facebooku?

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Dzięki niemu możemy poznać nowych ludzi, utrzymywać kontakt z rodziną i przyjaciółmi oraz przeglądać ciekawe treści. Jednak nie wszystkie funkcje Facebooka są dla nas korzystne. Jedną z nich są propozycje znajomych, które pojawiają się na naszej tablicy. Często są to osoby, których nie znamy i nie mamy ochoty ich dodawać do naszej listy znajomych. W tym artykule pokażemy, jak wyłączyć propozycje znajomych na Facebooku.

Krok 1: Wejdź w ustawienia prywatności

Aby wyłączyć propozycje znajomych na Facebooku, należy najpierw wejść w ustawienia prywatności. Można to zrobić klikając na ikonę kółka zębatego w prawym górnym rogu ekranu i wybierając opcję „Ustawienia prywatności”.

Krok 2: Wybierz „Powiadomienia”

W ustawieniach prywatności należy wybrać zakładkę „Powiadomienia”. Znajduje się ona po lewej stronie ekranu.

Krok 3: Wyłącz propozycje znajomych

W zakładce „Powiadomienia” należy przewinąć stronę w dół, aż do sekcji „Propozycje znajomych”. Tam należy wybrać opcję „Edytuj” i odznaczyć pole wyboru obok „Propozycje znajomych”.

Krok 4: Zapisz zmiany

Po wyłączeniu propozycji znajomych należy zapisać zmiany, klikając na przycisk „Zapisz”. Od tej pory nie będziemy otrzymywać propozycji znajomych na naszej tablicy.

Podsumowanie

Wyłączenie propozycji znajomych na Facebooku jest bardzo proste. Wystarczy wejść w ustawienia prywatności, wybrać zakładkę „Powiadomienia”, odnaleźć sekcję „Propozycje znajomych” i wyłączyć tę opcję. Dzięki temu unikniemy otrzymywania niechcianych propozycji znajomych na naszej tablicy.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: skąd propozycje znajomych na fb

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments