wp tv kto jest właścicielem

Baza wiedzy

Znaleziony temat: wp tv kto jest właścicielem

Właściciele popularnych serwisów internetowych

W dzisiejszych czasach niemal każdy korzysta z różnego rodzaju serwisów internetowych. Niektóre z nich stały się tak popularne, że ich nazwy są już powszechnie znane. Często jednak nie wiemy, kto stoi za nimi i kto jest ich właścicielem. Poniżej przedstawiamy listę kilku popularnych serwisów internetowych oraz informacje na temat ich właścicieli.

1. WP – serwis informacyjny, poczta e-mail, platforma blogowa i wiele innych usług. Właścicielem WP jest Grupa Onet-RAS Polska, która należy do spółki holdingowej Ringier Axel Springer Media AG.

2. Onet – portal internetowy oferujący wiele różnych usług, w tym informacje, pocztę e-mail, katalog firm i wiele innych. Właścicielem Onetu jest Grupa Onet-RAS Polska, która należy do spółki holdingowej Ringier Axel Springer Media AG.

3. Facebook – największy serwis społecznościowy na świecie. Właścicielem Facebooka jest Mark Zuckerberg, który założył serwis w 2004 roku.

4. PUP – serwis internetowy oferujący wiele różnych usług, w tym porównywarkę cen, katalog firm, informacje i wiele innych. Właścicielem PUP jest Grupa Allegro, która należy do spółki holdingowej Naspers.

5. Ceneo – porównywarka cen, która umożliwia porównanie ofert wielu sklepów internetowych. Właścicielem Ceneo jest Grupa Allegro, która należy do spółki holdingowej Naspers.

6. Skąpiec – porównywarka cen, która umożliwia porównanie ofert wielu sklepów internetowych. Właścicielem Skąpca jest Grupa Nokaut, która należy do spółki holdingowej Naspers.

7. Gadu-Gadu – komunikator internetowy, który umożliwia prowadzenie rozmów z innymi użytkownikami. Właścicielem Gadu-Gadu jest spółka GG Network S.A.

8. Meta – wyszukiwarka internetowa, która umożliwia znalezienie informacji na różne tematy. Właścicielem Meta jest spółka Alphabet Inc., która jest również właścicielem Google.

9. Home – serwis internetowy oferujący wiele różnych usług, w tym porównywarkę cen, katalog firm, informacje i wiele innych. Właścicielem Home jest Grupa Allegro, która należy do spółki holdingowej Naspers.

Teraz już wiesz, kto stoi za niektórymi z najpopularniejszych serwisów internetowych. Dzięki temu możesz lepiej zrozumieć, jak działa internet i kto zarządza jego najważniejszymi elementami.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: wp tv kto jest właścicielem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments